TÜKETİCİ HAKLARI ve GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

KULLANICI GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ BİLDİRGESİ


Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

Veri Güvenliği:

Veri Paylaşımı:

websitesiadresiniz.comyukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla kullanabilir.

Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler websitesiadresiniz.com ve ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

  

Web Sitemiz‘de Kredi Kartları Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

 

RAPİD SSL 128 BITsertifikalıwebsitesiadresiniz.com, Türkiyenin güvenilir online ödeme altyapısı Türkiye Finans E-ticaret Sanal POS sistemini kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak RAPİD SSL 128 BIT Secure 128 BIT SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.